Školní rok 2022-2023

Výlet MŠ

Školkový výlet jsme si dnes užili do sytosti - první zastávka byla zahradní železnice ve Vracově. Děti si vychutnaly jízdu vlakem po areálu, povozily se na řetízkáči a zařádily si na dětském hřišti. Stihli jsme sníst svačinu z domu a omrknout rybníček s vodníkem. Další zastávkou byl zámecký park...

Návštěva v 1. třídě ZŠ Kuželov a divadlo

Dnes šli předškoláci na návštěvu do první třídy na Základní škole v Kuželově. Přišli se podívat na své bývalé spolužáky a na prostory, které budou příští rok navštěvovat. Děti jim předvedly, co se za rok všechno naučily. Potom jsme celá MŠ navštívili divadelní představení v tělocvičně ZŠ.

Stužkování předškoláků a MDD

Dnešní Den dětí jsme tradičně začali stužkováním předškoláků. Od teď hrdě nosí předškoláckou stužku a my jim přejeme, aby si poslední měsíc ve školičce užili. Po stužkování jsme si venku užili soutěže, nanuky a spoustu hraní a zábavy.

Pohádkové dopoledne k MDD s žáky 9. třídy ZŠ Kuželov

Pohádkové dopoledne k MDD připravili dnes pro naše děti žáci 9. třídy ZŠ Kuželov s paní učitelkou Myšulkovou. Na děti čekaly pohádkové pohádkové postavy a u nich spousta zajímavých úkolů, které děti plnily. Odměnou byla krásná medaile, zlaťák a hlavně hodně zábavy na čerstvém vzduchu. Paní učitelce...

Dopravní hřiště

Předškoláci se i letos vydali na dopravní hřiště ve Veselí nad Moravou. Cestovali vlakem a autobusem. Dopoledne si užili a odnáší si nové poznatky o pravidlech silničního provozu, bezpečnosti na vozovce jako cyklisti.

Farma Kadubcovi

Počasí se trošku umoudřilo a proto jsme se mohli vydat na plánovanou návštěvu farmy u Kadubců v Hrubé Vrbce. Děti si prohlédly zvířata, vyzkoušely si traktor a dokonce si odnesly sladkou odměnu. Děkujeme za milé přijetí.

Sportování s trenéry fotbalu

Dnes si děti mohly na hřišti zasportovat s trenéry fotbalu. Na děti čekala společná rozcvička a poté se rozdělily na dvě stanoviště, kde pracovaly pod vedením trenérů a tatínků pana Horáka a Ševečky. Tímto jim také děkujeme za čas, který dětem věnovali a motivovali je ke sportu.

Farma

Propršený týden nám trošku zhatil plány obejít všechny velké farmáře v našem okolí. Jsme rádi, že jsme zvládli Horňáckou farmu, které moc děkujeme za možnost návštěvy.

Besídka ke Dni maminek

V neděli 14. května 2023 proběhlo na KD Hrubá Vrbka vystoupení dětí ke Dnu maminek. Děti si přichystaly řadu vstupů - básničky maminkám, pásmo pohádek, divadlo O pejskovi a kočičce, cvičení, tanečky nebo vystoupení mažoretek. Děkujeme celému učitelskému kolektivu za to, kolik času věnovali...

Čarodějnický rej

Další společná akce za námi. Tentokrát Rej čarodějnic, čarodějů a jiných strašidelných bytostí. Děkujeme, že jste přišli, přinesli dobroty, oblekli se do kostýmů, soutěžili s dětmi, zůstali i na opékání a volnou zábavu. Speciální poděkování patří rodičům, prarodičům, tetám, kteří nám pomohli na...